Sporenie Zlatý Život

Zabezpečte vašim deťom pohodlný štart do života s unikátnym sporením pre deti Zlatý Život a pomôžte vašim deťom po dosiahnutí dospelosti získať finančnú slobodu.

2

Sporenie pre deti a dospievajúcich Zlatý Život pomôže vašim deťom po dosiahnutí dospelosti získať finančnú slobodu. Práve pri osamostatňovaní potrebujú vašu finančnú podporu najviac – prvé roky samostatnosti so sebou nesú náročné finančné výdavky a cesta k finančnej stabilite je dlhá. Sporenie v drahých kovoch pomôže vašim deťom jednoduchšie zrealizovať svoje kariérne sny potrebné k finančnej samostatnosti.

ZÍSKAJTE KAŽDOROČNÝ BONUS AŽ 4% Z CIEĽOVEJ SUMY SPORENIA

Little child is saving money for the future.

Začať sporiť je možné kedykoľvek – jednoducho uzavriete zmluvu – cieľová suma a doba sporenia sú flexibilné, tak ako to bude najviac vyhovovať vám a mesačné vklady nie sú povinné, avšak pri pravidelnom sporení vás každý rok odmeníme ročným bonusom až 4%.

Môžete si zvoliť, či bude vaše dieťa môcť nasporenými prostriedkami disponovať počas celej doby sporenia, po dovŕšení dospelosti, či po nasporení cieľovej sumy.

Ochrana hodnoty nasporených peňazí

Bežné peniaze vplyvom inflácie neustále strácajú svoju hodnotu (kúpnu silu). So sporením Zlatý Sen sporíte mince z drahých kovov (zlato alebo striebro), ktoré si na rozdiel od bežných peňazí svoju hodnotu držia už tisícročia a pomôžu vaše úspory aj zhodnotiť

Majetok pod kontrolou vo vašich rukách

Už po nasporení prvej mince si ju môžete nechať zaslať domov. Vaše úspory tak máte pod kontrolou a k dispozícii počas celej doby sporenia. Navyše, svoje úspory sledujete a mince si vyberáte prostredníctvom našej online aplikácie z pohodlia vášho domova.

Čo s nasporenými mincami?

Našim klientom zmluvne garantujeme spätný výkup mincí. Nasporené mince tak môžete u nás kedykoľvek zameniť za bežné peniaze.

logo-dark

Sporte so silným partnerom

SKÚSENOSTI A ZNALOSTI

GOLD INVEST Slovakia, a.s. je najstarším a najväčším predajcom investičných drahých kovov na Slovensku.

GARANCIA PRAVOSTI DRAHÝCH KOVOV

Všetky ponúkané drahé kovy sú certifikované medzinárodnou organizáciou LBMA (London Bullion Market Association), ktorá dohliada na celosvetový trh s drahými kovmi a je garantom originality a rýdzosti.

Asset 6medal
Asset 7medal

Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme.

Kde nás nájdete

GOLD INVEST Slovakia, a.s.
Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Web: www.goldinvest.sk

IČO: 44 758 693
IČ DPH: SK2022817236

Bankové spojenie:
Zlato: SK 90 0200 0000 0038 5640 7151
Striebro: SK 67 0200 0000 0038 5640 1454