Sporenie Zlatý domov

Zrealizujte vaše sny o bývaní. Bývanie je pre všetkých z nás najväčším finančným bremenom. Jedinečné stavebné sporenie Zlatý Domov vám však pomôže získať na bývanie čo najviac financií a uľahčí vám vaše hypotekárne záväzky.

shutterstock_234520516-2

Drahé kovy naberajú na hodnote práve počas hospodárskych a ekonomických kríz, preto pri neočakávaných životných situáciach vám môžu zachrániť veľkú časť vášho majetku tým, že aj napriek neprajnej finančnej situácii budete naďalej schopní splácať svoje záväzky voči bankám.

Drahé kovy však nie sú len poistkou, sú aj investíciou. Narozdiel od bežných peňazí si drahé kovy hodnotu držia alebo ich hodnota rastie. Pomôžu vám tak predčasne splatiť hypotéky, tvoria vám finančnú rezervu vo vlastných rukách a ste chránení voči vplyvom inflácie.

ZÍSKAJTE KAŽDOROČNÝ BONUS AŽ 4% Z CIEĽOVEJ SUMY SPORENIA

Začať sporiť je možné kedykoľvek – jednoducho uzavriete zmluvu – cieľová suma a doba sporenia sú flexibilné, tak ako to bude najviac vyhovovať vám a mesačné vklady nie sú povinné, avšak pri pravidelnom sporení vás každý rok odmeníme ročným bonusom až 4%.

Ochrana hodnoty nasporených peňazí

Bežné peniaze vplyvom inflácie neustále strácajú svoju hodnotu (kúpnu silu). So sporením Zlatý Sen sporíte mince z drahých kovov (zlato alebo striebro), ktoré si na rozdiel od bežných peňazí svoju hodnotu držia už tisícročia a pomôžu vaše úspory aj zhodnotiť

Majetok pod kontrolou vo vašich rukách

Už po nasporení prvej mince si ju môžete nechať zaslať domov. Vaše úspory tak máte pod kontrolou a k dispozícii počas celej doby sporenia. Navyše, svoje úspory sledujete a mince si vyberáte prostredníctvom našej online aplikácie z pohodlia vášho domova.

Čo s nasporenými mincami?

Našim klientom zmluvne garantujeme spätný výkup mincí. Nasporené mince tak môžete u nás kedykoľvek zameniť za bežné peniaze.

logo-dark

Sporte so silným partnerom

SKÚSENOSTI A ZNALOSTI

GOLD INVEST Slovakia, a.s. je najstarším a najväčším predajcom investičných drahých kovov na Slovensku.

GARANCIA PRAVOSTI DRAHÝCH KOVOV

Všetky ponúkané drahé kovy sú certifikované medzinárodnou organizáciou LBMA (London Bullion Market Association), ktorá dohliada na celosvetový trh s drahými kovmi a je garantom originality a rýdzosti.

Asset 6medal
Asset 7medal

Kde nás nájdete

GOLD INVEST Slovakia, a.s.
Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Web: www.goldinvest.sk

IČO: 44 758 693
IČ DPH: SK2022817236

Bankové spojenie:
Zlato: SK 90 0200 0000 0038 5640 7151
Striebro: SK 67 0200 0000 0038 5640 1454