Sporenie Zlatá kolíska

Dieťa na ceste?  Zabezpečte vaše dieťa od prvého dňa života s unikátnym sporením pre deti Zlatá kolíska!

2

Sporenie pre deti Zlatá kolíska ochráni vaše deti od úplného začiatku. Od narodenia pre vašich malých potomkov sporíte mince z drahých kovov ako zlato alebo striebro. Narozdiel od bežných peňazí drahé kovy nestrácajú svoju hodnotu, sú poistením a investíciou zároveň. Tak, ako kolíska chráni vaše deti v prvých krokoch života, drahé kovy ich budú chrániť v prvých krokoch dospelosti a pomôžu im získať finančnú slobodu. Navyše prostredníctvom našej aplikácie/webu naučíme vaše deti ako správne pracovať s peniazmi.

ZÍSKAJTE KAŽDOROČNÝ BONUS AŽ 4% Z CIEĽOVEJ SUMY SPORENIA

Little child is saving money for the future.

Začať sporiť je možné kedykoľvek – jednoducho uzavriete zmluvu – cieľová suma a doba sporenia sú flexibilné, tak ako to bude najviac vyhovovať vám. Môžete si zvoliť, kedy bude vaše dieťa môcť nasporenými prostriedkami disponovať – počas celej doby sporenia, po dovŕšení 18. roku života, po ukončení sporenia. Mesačné vklady nie sú povinné, avšak pri pravidelnom sporení vás každý rok odmeníme ročným bonusom až 4%

Ochrana hodnoty nasporených peňazí

Bežné peniaze vplyvom inflácie neustále strácajú svoju hodnotu (kúpnu silu). So sporením Zlatý Sen sporíte mince z drahých kovov (zlato alebo striebro), ktoré si na rozdiel od bežných peňazí svoju hodnotu držia už tisícročia a pomôžu vaše úspory aj zhodnotiť

Majetok pod kontrolou vo vašich rukách

Už po nasporení prvej mince si ju môžete nechať zaslať domov. Vaše úspory tak máte pod kontrolou a k dispozícii počas celej doby sporenia. Navyše, svoje úspory sledujete a mince si vyberáte prostredníctvom našej online aplikácie z pohodlia vášho domova.

Čo s nasporenými mincami?

Našim klientom zmluvne garantujeme spätný výkup mincí. Nasporené mince tak môžete u nás kedykoľvek zameniť za bežné peniaze.

logo-dark

Sporte so silným partnerom

SKÚSENOSTI A ZNALOSTI

GOLD INVEST Slovakia, a.s. je najstarším a najväčším predajcom investičných drahých kovov na Slovensku.

GARANCIA PRAVOSTI DRAHÝCH KOVOV

Všetky ponúkané drahé kovy sú certifikované medzinárodnou organizáciou LBMA (London Bullion Market Association), ktorá dohliada na celosvetový trh s drahými kovmi a je garantom originality a rýdzosti.

Asset 6medal
Asset 7medal

Kde nás nájdete

GOLD INVEST Slovakia, a.s.
Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Web: www.goldinvest.sk

IČO: 44 758 693
IČ DPH: SK2022817236

Bankové spojenie:
Zlato: SK 90 0200 0000 0038 5640 7151
Striebro: SK 67 0200 0000 0038 5640 1454