Sporenie Zlatá jeseň

Vezmite vašu budúcnosť do vlastných rúk. Mnoho ľudí myslí na dôchodok až keď je neskoro alebo sa spolieha na iných. S unikátnym sporením Zlatá Jeseň si môžete sami vytvoriť pohodlný dôchodok – všetko vďaka drahým kovom, ktoré sú poistením a investíciou zároveň.

shutterstock_234520516-2

Vedeli ste, že bežné peniaze strácajú hodnotu? Za 1kg chleba ste pred 20 rokmi zaplatili v prepočte 0,25 EUR. Dnes zaň zaplatíte 1 EUR. To je 4-nasóbne viac. So sporením Zlatá Jeseň sporíte v minciach z drahých kovov, ktoré si svoju hodnotu držia už tisícročia. Pred 20 rokmi ste si za 1 striebornú mincu mohli kúpiť 19kg chleba. Dnes si za ňu kúpite toľko isto. Bežným peniazom klesla hodnota o ¾, pričom striebro si svoju hodnotu udržalo. Ak si teda odkladáte peniaze aby ste si na niečo našetrili, v skutočnosti o ne pomaly prichádzate. Drahé kovy nie sú len poistením pred stratou hodnoty, sú aj investíciou. Sporenie v drahých kovoch vám tak pomôže vaše úspory aj zhodnotiť, čím získavate viac prostriedkov pre pohodlný dôchodok.

ZÍSKAJTE KAŽDOROČNÝ BONUS AŽ 4% Z CIEĽOVEJ SUMY SPORENIA

sporenie-zlata-jesen

Začať sporiť je možné kedykoľvek – jednoducho uzavriete zmluvu – cieľová suma a doba sporenia sú flexibilné, tak ako to bude najviac vyhovovať vám a mesačné vklady nie sú povinné, avšak pri pravidelnom sporení vás každý rok odmeníme ročným bonusom až 4%.

Ochrana hodnoty nasporených peňazí

Bežné peniaze vplyvom inflácie neustále strácajú svoju hodnotu (kúpnu silu). So sporením Zlatý Sen sporíte mince z drahých kovov (zlato alebo striebro), ktoré si na rozdiel od bežných peňazí svoju hodnotu držia už tisícročia a pomôžu vaše úspory aj zhodnotiť

Majetok pod kontrolou vo vašich rukách

Už po nasporení prvej mince si ju môžete nechať zaslať domov. Vaše úspory tak máte pod kontrolou a k dispozícii počas celej doby sporenia. Navyše, svoje úspory sledujete a mince si vyberáte prostredníctvom našej online aplikácie z pohodlia vášho domova.

Čo s nasporenými mincami?

Našim klientom zmluvne garantujeme spätný výkup mincí. Nasporené mince tak môžete u nás kedykoľvek zameniť za bežné peniaze.

logo-dark

Sporte so silným partnerom

SKÚSENOSTI A ZNALOSTI

GOLD INVEST Slovakia, a.s. je najstarším a najväčším predajcom investičných drahých kovov na Slovensku.

GARANCIA PRAVOSTI DRAHÝCH KOVOV

Všetky ponúkané drahé kovy sú certifikované medzinárodnou organizáciou LBMA (London Bullion Market Association), ktorá dohliada na celosvetový trh s drahými kovmi a je garantom originality a rýdzosti.

Asset 6medal
Asset 7medal

Kde nás nájdete

GOLD INVEST Slovakia, a.s.
Einsteinova 24
851 01 Bratislava

Web: www.goldinvest.sk

IČO: 44 758 693
IČ DPH: SK2022817236

Bankové spojenie:
Zlato: SK 90 0200 0000 0038 5640 7151
Striebro: SK 67 0200 0000 0038 5640 1454